CENTRUM MAKIJAŻU pernamentnego i wizażu

CooLifting

 
 
W 5 MINUT MŁODSZA O 10 LAT!
CooLifting jest rewolucyjnym, zarejestrowanym urządzeniem, które pozwala wykonywać szybkie, bezinwazyjne zabiegi na twarz.
 
 
DZIAŁANIE
Pistolet CooLifting bazuje na technologii łączenia gazu CO2 ze specjalnym serum, w którego skład wchodzi kwas hialuronowy i substancje aktywne. Urządzenie za pomocą zjawiska infuzji, któremu towarzyszy niska temperatura wprowadza składniki aktywne w głąb skóry. Penetracja i działanie tych składników spotęgowane są gazem CO2, niską temperaturą (-20°C) i wysokim ciśnieniem (2 bary).
 
 
APLIKACJA
Pistolet CooLifting wtłacza w skórę gaz CO2 i aktywne składniki z kwasem hialuronowym. Powstała mieszanka w połączeniu z niską temperaturą i wysokim ciśnieniem powoduje szereg procesów:
 
- Szok termiczny- Nagły spadek temperatury powoduje natychmiastową, głęboką reakcję skóry właściwej. Dochodzi do skurczy i rozkurczy naczyń krwionośnych, które prowadzą do poprawy mikrokrążenia, a tym samym do lepszego dotlenienia komórek skóry.  
 
- Paradoks naczynioruchowy- Naprzemienny skurcz i rozkurcz naczyń krwionośnych przyśpiesza cyrkulację krwi, co prowadzi do efektywniejszego rozprowadzania składników aktywnych. 
  
- Zjawisko infuzji (ciśnienie hiperbaryczne)- Wysokie ciśnienie i niska temperatura gwarantują lepszą penetrację kwasu hialuronowego i aktywnych substancji w głąb skóry, oraz zwiększają ich działanie.
 
- Krio-karboksyterapia- silny strumień zimnego gazu CO2 aktywuje mikrocyrkulację, podbudza produkcję kolagenu i elastyny, oraz zwiększa dotlenienie tkanek. Ponadto CO2 potęguje penetrację kwasu hialuronowego, hydrolizowanych białek pszenicy i ekstraktu z łodygi Sorghum Bicolor.
 
 
STREFY APLIKACJI
- Wokół oczu (nie stosować na powiekach)
- Czoło
- Policzki
- Wokół ust
 
  
 
 
EFEKTY
- Pojedynczy zabieg
Gwarantuje natychmiastowy efekt liftingu. Wygładza skórę, eliminuje powierzchniowe zmarszczki, redukuje głębokie zmarszczki, zwiększa poziom nawilżenia, dodaje blasku.
 
- Seria zabiegów
4/8 zabiegów w miesiącu w celu odmłodzenia skóry. Intensywna stymulacja kolagenu i elastyny, regeneracja skóry właściwej, poprawa kondycji skóry. Specjalista dopasowuje kurację zabiegową do potrzeb klienta.
 
- Zabiegi podtrzymujące
Jeden zabieg na dwa tygodnie.
 
Zabieg CooLifting jest bezpieczny i bezbolesny. Klient odczuwa delikatne kłucie i przyjemny chłód. Po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć. 
 
 
PRZED I PO
 
 
 
     
 
 
   
 
 
  
 
 
ZESTAW COOLIFTING
Zestaw startowy zawiera pistolet CooLifting, 25 ampułek z kwasem hialuronowym i 25 naboi z gazem CO2. Urządzenie i ampułki produkowane są w Hiszpanii.
 
 
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY GABINETY KOSMETYCZNE, KLINIKI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I OŚRODKI SPA
Wyłączny dystrybutor: Cosmedan
ul. Daszyńskiego 53/1, 59-900 Zgorzelec
503970876 / 661575637
cosmedan@wp.pl
 
 
 
 
‹ powrót 
strona główna CooLifting
Strona główna  |   Regulamin  |   Współpraca  |   Centrum Makijażu  |   Coolifting  |   Kontakt
by LEMONPIXEL.pl
powered by LEMONshop