CENTRUM MAKIJAŻU pernamentnego i wizażu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

WSTĘP

1. Właścicielem sklepu internetowego www.cosmedan.pl jest firma Cosmedan Teresa Danesi z siedzibą w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego 83/1. NIP: 615-106-16-98, REGON: 230339335
2. Regulamin określa zasady zawarcia i wykonania umowy sprzedaży towarów znajdujących się na stronie www.cosmedan.pl
 
CENY
 
3. Podane ceny są cenami brutto (zawierają 23% podatek VAT) i wyrażone są w złotych polskich.
4. Podane ceny nie zawierają kosztów dostawy.
5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, odwoływania i wprowadzania nowych towarów. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, jak i tych, które zostały potwierdzone.
 
ZAMÓWIENIA

6. Zamówienia można składać 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy, będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
7. Zamówienia składa się poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia umieszczonego na stronie www.cosmedan.pl. Nieprawidłowo wypełniony formularz nie będzie rozpatrywany.
8. Każdy zamawiający otrzyma automatyczną informację zwrotną ze sklepu potwierdzającą przyjęcie zamówienia i przekazanie go do realizacji.
9. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że zamówiony towar znajduje się w magazynie. W przeciwnym wypadku klient jest informowany o stanie zamówienia i sam zadecyduje o sposobie jego realizacji.
10. Zamówienie można anulować kontaktując się z nami telefonicznie: 661575637 lub mailowo na adres: kontakt@cosmedan.pl. W momencie, gdy przesyłka zostanie już wysłana nie będzie można anulować zamówienia.
11. Zamówienia są realizowane tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
 
WYSYŁKA/PŁATNOŚĆ
 
12. Zamówienia wysyłane są kurierem za pobraniem (w momencie dostarczenia kurier pobiera należność w gotówce).
13. Koszt przesyłki pobraniowej wynosi 22 zł. Przy zamówieniu powyżej 400 zł koszt dostawy pokrywa sprzedający. Kosmetyki możemy również wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej- koszt 15 zł (przedpłata; w uwagach do zamówienia przoszę wpisać "poczta polska").
14. Produkty objęte promocją nie są wysyłane do salonów kosmetycznych (wysyłka bezpośrednio do klienta).
15. Czas realizacji zamówienia (czas skompletowania towaru) wynosi od 1 do 3 dni roboczych, natomiast czas dostawy (od momentu przekazania paczki kurierowi) wynosi od 1 do 3 dni roboczych.
16. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie zakupu (paragon).
 
ZWROTY
 
17. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki, składając pisemne oświadczenie.
18. Klient zobowiązany jest do zwrotu towaru w stanie niezmienionym w terminie nie dłuższym niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.
19. Koszty wysyłki zwrotnej ponosi klient. Przesyłki wysyłane na nasz koszt nie będą odbierane.
20. Zwracany towar wraz z dowodem zakupu (paragonem) należy odesłać na adres: Cosmedan Teresa Danesi, ul. Daszyńskiego 83/1, 59-900 Zgorzelec.
21. Zwrot wartości towaru zostanie dokonany przelewem na wskazane konto bankowe, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.
 
REKLAMACJE
 
22. Sklep ponosi odpowiedzialność wobec klienta z tytułu niezgodności towaru z umową sprzedaży.
23. Reklamacje należy składać telefonicznie: 661575637 lub mailowo na adres: kontakt@cosmedan.pl
24. Reklamowany towar należy odesłać na własny koszt na adres: Cosmedan Teresa Danesi, ul. Daszyńskiego 83/1, 59-900 Zgorzelec.
25. Reklamacja powinna zawierać dokument opisujący przyczynę reklamacji, dane kontaktowe reklamującego oraz dowód zakupu (paragon).
26. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
27. W przypadku uznania reklamacji produkt zostanie doprowadzony do stanu zgodnego z umową lub wymieniony na nowy, a jeśli będzie to niemożliwe, sklep zwróci klientowi równowartość ceny produktu na wskazane konto bankowe. Sklep zwróci również koszty wysyłki poniesione przez klienta.
 
OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH
 
28. Administratorem baz danych przekazywanych przez klientów jest firma Cosmedan Teresa Danesi.
29. Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych w celu realizacji i obsługi zamówienia przez sklep www.cosmedan.pl
30. Dane osobowe przekazywane przez Klientów przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej : „RODO”).
31. Każdemu klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystywania ich przez sklep- w tym celu prosimy o kontakt pod adresem kontakt@cosmedan.pl. Administrator nie udostępnia danych osobowych klientów podmiotom trzecim w celach ich przetwarzania i wykorzystywania na potrzeby marketingu.
32. Zaznaczenie pola „Newsletter” w formularzu rejestracyjnym jest równoznaczne ze zgodą klienta na otrzymywanie materiałów reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w przepisach o ochronie danych osobowych.
 
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 
33. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i oryginalne.
34. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego Regulaminu.
35. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.
‹ powrót 
strona główna REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
Strona główna  |   Regulamin  |   Współpraca  |   Centrum Makijażu  |   Kontakt
by LEMONPIXEL.pl
powered by LEMONshop